Przejdź do głównej zawartości

WeWork Warsaw z siedzibą w Browarach Warszawskich


Firma co-workingowa We Work zdecydowała się wynająć kolejne dużą powierzechnię biurową w Browarach Warszawskich przy ulicy Grzybowskiej (deweloperem jest Echo Investment).

Kluczowym czynnikiem jest tutaj dostęp do II lini metra M2 oraz bliskość centrum miasta.
Przestrzenie coworkingowe zdobywają coraz większą popularność na warszawskim rynku biurowym. Podobny projekt jest realizowany w Wola Retro przy Metro Płocka - tam swoją powierzchnię wynajęła grupa New Work.

Firma We Work (globalny twórca społeczności przedsiębiorców) zainaugurowała w Warszawie w roku 2018  - swoje pierwsze biura otworzyła w projekcie biurowym CEDET przy ulicy Kruczej.
WeWork dostarcza wspólne przestrzenie do pracy dla przedsiębiorców Small business, startupów, architektów, pisarzy, programistów IT.

We Work posiada kilka dużych biur w londyńskim Citi.

Podobny trend widać również na rynku mieszkaniowym gdzie swój projekt co-livingowy ma w planie realizować firma YIT. Inwestycja będzie realizowana na Mokotowie.

PropertyTime.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dom Development sprzedaje Osiedle Wilno w Warszawie

 Dom Development wprowadził do oferty kolejny etap Osiedla Wilno. Rozpoczął sprzedaż blisko 160 mieszkań na Warszawskim Targówku. Zakończenie sprzedaży planowane na 2023 roku. Dom Development to największy polski deweloper w 2020 roku sprzedał ponad bliso 4 tys. mieszkań. Jest notowany na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych GPW. Posiada również swoje oddziały w Gdańsku - EuroStyl oraz Krakowie. PropertyTime

CPK - Centralny Port Komunikacyjny w gminie Baranów - nowe lotnisko w Polsce

Centralny Port Komunikacyjny to nowy, planowany hub lotniczy który ma być zlokalizowany 38 km na zachód od Warszawy w gminie Baranów. Budowa ma się zacząć w ciagu 5 lat, przepustowość portu to 45 mln pasażerów . Oddanie I etapu jest planowane na rok 2029. Beneficjentami  inwestycji będzie gmina Baranów, Żyrardów, Wiskitki - to tutaj ma być zlokalizowana większość projektów. Ceny gruntów już pną się w górę, potencjalni nowi inwestorzy to deweloperzy magazynowi, operatorzy logistyczni. Budowie samego lotniska ma towarzyszyć wiele inwestycji kolejowych (nowe trasy, tzw. szprychy kolejowe, każda przystosowana do dużych prędkości - czas dotarcia do CPK to ok. max 2,5 h).  CPK będzie główną bazą LOTu. Koszt całego projektu to ok 35 MLD zł . Redakcja.

Warsaw Spire sprzedany do IMMOFINANZ

Warsaw Spire sprzedany do austriackiego funduszu Immofinanz. Rekordowa transakcja na rynku polskim. Sprzedającym było Ghelamco oraz fundusz Madisson International. Madisson nabył 50 % udziałów w biurowcu 5 lat temu i na sprzedaży zrealizował kilkadziesiąt milionów euro zysku. Warsaw Spire to aktualnie jeden z najwyższych oraz najbardziej wartościowy biurowiec w Warszawie. Propertytime.pl